230V VALGUSTI OH35 (ILMA PIRNITA GU10, MAX 50W) 75/83X83MM MATT KROOM IP44 KOBI
KOBI
Только 4 шт на складе.
Скидка 5%
Доставка: 1-3 рабочих дня
Количество
На складе в Таллинне
  Доставка:
1-3 рабочих дня
  Гарантия производителя:
До двух лет
  Возврат товара:
Право на возврат в течение 14 дней
Süvistatav valgusti niisketesse tingimustesse. Ei sisalda valgusallikat.
Tehniline info:
  • Sokkel GU10
  • Sügavus 34 mm, välisdiameeter 83 mm