1" MOMENTVÕTI 600-1600NM, 2455MM HEAVY DUTY, MADE IN GERMANY HAZET
HAZET
HAZ6160-1CT
Только 1 шт на складе.
Скидка 5% Доставка: 1-3 рабочих дня
Количество
Последние товары на складе
  Доставка:
1-3 рабочих дня
  Гарантия производителя:
До двух лет
  Возврат товара:
Право на возврат в течение 14 дней
Tippkvaliteediga momentvõti. Tänu pikale keeramisvarrele saavutatakse 1600 Nm vääne vaid 70 kg jõuga. 32H tirrmehhanism. Momendivahemik 600-1600 Nm. Momendisamm 5 Nm. Tolerants 3%. Kergelt loetava skaalaga. Kogupikkus 2455 mm. Standardid IN 3120, ISO 1174-1, DIN EN ISO 6789-2: 2017. Tarnitakse lukuga tekstiilkotis. Valmistatud Saksamaal.