4-MOODULIGA TÖÖRIISTAKOHVER-KAST "COMBO" RATASTEL, L550XH970XS450MM JBM*
JBM
54518J
Hurry! only 4 items left in stock.
Save 5% Delivery: 1-3 business days
Quantity
Tallinn warehouse
  Delivery:
1-3 business days
  Premium warranty:
Up to 2 years
  Return policy:
Right to return goods within 14 days
Tööriistakohvrite moodulsüsteem "One System", mis valmistatud spetsiaalsest plastisegust. Löögikindel, väändekindel, õli- ja keemiakindel ning UV-kaitstud. Tänu ratastele on võimalik mugavalt transportida objektile, vajadusel saab kohvrite järjekorda muuta või siis kaasa võtta just vajaminevate tööriistadega mooduli. Kolmel suuremal kohvril otstes kandmiskäepidemed. Kohvritel korralikud hinged ja terasest lukud. Kandejõu ja stabiilsuse suurendamiseks on kohvrite külgedel tugevdusribid. Tööriisakohvrite kaaneosadel on tihendid, mis piiravad veepritsmete ja tolmu pääsu kohvrisse. Kõiki moodulis olevaid kohvreid on võimalik tellida ka eraldi. Moodulkohvri kõrgus 970 mm, laius 550 mm, sügavus 450 mm. Kaal 20 kg.